Diego Simeone
Diego Simeone fot. Razvan Pasarica

Bez goli na Wanda Metropolitano

Zabrakło goli w przedostatnim sobotnim meczu hiszpańskiej ekstraklasy, w którym Atletico Madryt mierzyło się z Celtą Vigo. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0:0.

Madrytczycy przystępowali do swojej potyczki po zremisowanym boju z Juventusem FC w Lidze Mistrzów, ratując punkt w drugiej części rywalizacji. Z kolei drużyna z Vigo chciała przerwać serię trzech ligowych meczów bez wygranej.

W trakcie całych zawodów w zasadzie tylko jeden piłkarz mógł dać się zapamiętać z dobrej strony, a tym kimś był Renan Lodi. Obrońca Los Colchoneros najpierw w 29. minucie pozwolił sobie na mocne uderzenie z lewej nogi sprzed karnego, ale bez efektu.

Z kolei w drugiej połowie Lodi próbował swoich sił w 84. minucie, chcąc posłać piłkę obok słupka, ale nieznacznie chybił. Tym samym zawody zakończyły się kompromisem, z czego z pewnością bardziej zadowoleni mogli być zawodnicy dowodzeni przez Frana Escribę.

Atletico Madryt – Celta Vigo 0:0