Bracia Fekir wkrótce razem w Realu Betis?

Henrik Dalsgaard i Nabil Fekir
Henrik Dalsgaard i Nabil Fekir fot. Vitaliy Belousov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Nabil Fekir według informacji dziennika L’Equipe jest zdecydowany na transfer do Realu Betis. Warto zaznaczyć, że aktualnie hiszpański klub jest jednym, który wyraża chęć pozyskania również brata zawodnika w osobie Yassina Fekira, co ma być kluczem do ewentualnej transakcji.

Czytaj dalej…

Zwolennikiem podanego wyżej rozwiązania jest ojciec zawodników, który nie chce, aby bracia się rozstawali.

Fekir w szeregach ekipy z La Liga ma zarabiać miesięcznie 600 tysięcy euro, czyli prawie dwa razy więcej, niż inkasuje obecnie w klubie z Ligue 1, gdzie zarabia 350 tysięcy miesięcznie. Piłkarz ma parafować z Realem Bentis umowę do 2024 roku.

Odnotujmy, że w trakcie minionego weekendu pojawił się temat pozyskania Fekira przez SSC Napoli. Carlo Ancelotti ujawnił jednak, że Francuz był traktowany jako plan B, gdyby nie udało się pozyskać Jamesa Rodrigueza. Tym samym klub z Napoli cały czas wstrzymuje się z przedstawieniem oficjalnej oferty ws. piłkarza.

Działacze OL są gotowi poczekać jeszcze, będąc niezadowolonym z propozycji hiszpańskiej ekipy, która jest mniejsza niż oczekiwane 30 milionów euro, Trzeba jednak podkreśli, że włoski klub nie planuje zaproponować zawodnikowi tak dobrej pensji, jaką zaoferował Real Betis.

Tymczasem portal RMC podał wczoraj, że Fekir nie chce już dłużej czekać, żądając tego, aby decydenci jego obecnego klubu przystali na propozycje Los Verdiblancos.

Komentarze