Bramkarz Realu trafi do Leeds?

SkyBet Champipnship
SkyBet Champipnship

Leeds United ma podpisać kontrakt z niezadowolonym bramkarzem Realu Madryt Francisco Kiko Casillą. Taką informację podał dziś portal Football Espana. Angielski zespół chce wykorzystać fakt, że golkiper rozgląda się za nowym pracodawcą, u którego mógłby liczyć na znacznie częstsze występy.

Czytaj dalej…

32-latek ma być bardzo niezadowolony ze swojej pozycji w zespole z Madrytu. W tym sezonie nie wystąpił on w żadnym spotkaniu, spadając w hierarchii bramkarzy na trzecie miejsce. W związku z tym chce on jak najszybciej znaleźć nowego pracodawcę.

Zainteresowane jego usługami ma być Leeds United. Angielski zespół zajmuje w tym momencie pierwsze miejsce w rozgrywkach Football League Championship i szuka wzmocnienia bramki, której aktualnie strzeże Bailey Peacock-Farrell. Według mediów, idealnym kandydatem wydaje się właśnie Francisco “Kiko” Casilla.

Dodajmy, że Kiko Casilla dołączył do Królewskich w 2015 roku. Od tego czasu 43 razy znalazł się na boisku. Dwadzieścia pięć z tych spotkań były to starcia ligowe.

Komentarze