Busquets: Chcemy zdobyć tytuł na Camp Nou

Sergio Busquets
Sergio Busquets fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/Hepta/Sport Picture

Sergio Busquets po zwycięstwie z Deportivo Alaves we wtorkowy wieczór stwierdził, że chciałby wywalczyć mistrzostwo La Liga w sobotę, pokonując na swoim stadionie Levante. Warto jednak odnotować, że jeśli Valencia CF pokona dzisiaj wieczorem Atletico Madryt, to faktem stanie się triumf Blaugrany w hiszpańskiej ekstraklasie.

Czytaj dalej…

– Chcielibyśmy wszyscy sięgnąć po mistrzostwo na swoim stadionie. Tym bardziej że to, czego jesteśmy już tak blisko, będzie historycznym osiągnięciem – mówił pomocnik Blaugrany w rozmowie z El Mundo Deportivo cytowanej przez Football Espana.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojej pozycji w tabeli i tego, że udało nam się pokonać Deportivo Alaves. Sukces w postaci mistrzostwa Hiszpanii będzie ukoronowaniem naszej pracy, która miała miejsce przez cały sezon – dodał Sergio Busquets.

– Mieliśmy może czasem drobne kłopoty, ale kwestią czasu było, to kiedy nasz tytuł się stanie faktem. Chcielibyśmy bardzo wygrać ligę na naszym stadionie, ciesząc się z tego sukcesu razem z naszymi fanami – skwitował zawodnik.

Komentarze