Busquets: Messi zawsze robi różnicę

Lionel Messi
Lionel Messi fot. Maksim Bogodvid / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

W ostatnim meczu ligowym Barcelona pokonała Leganes w stosunku trzy do jednego. O komentarz po tym spotkaniu został poproszony Sergio Busquets.

Czytaj dalej…

Pomocnik Barcelony był bardzo zadowolony ze zwycięstwo w ostatniej kolejce, kiedy to jego zespół wygrał z Leganes 3:1. Sergio Busquet uważa jednak, że największa w tym zasługa Lionela Messiego, po którego wejściu zespół zdołał przełamać defensywę gości.

– Graliśmy dobrze, ale po prostu brakowało nam dokładności. Nie mogliśmy zdobyć zwycięskiego gola, ale wtedy wszedł Messi – zaczął Busquets.

– On zawsze robi różnice. Nie ma znaczenia czy gra cały mecz czy też wejdzie z ławki. On zawsze jest dla nas niezastąpiony – dodał.

– Jedyne czego żałuję po tym spotkaniu to kontuzji Dembele. Mam jednak nadzieję, że to nic poważnego, gdyż on był ostatnio w niesamowitej formie i wiem, że mógłby dać nam wiele goli – zakończył.

Dodajmy, że po 20. kolejkach Barcelona jest na pozycji lidera hiszpańskiej ekstraklasy i ma pięć punktów przewagi nad Atletico Madryt. Trzeci jest Real, ale Królewscy tracą do Dumy Katalonii już dziesięć oczek.

Komentarze