Cadiz – Barcelona: transmisja, gdzie oglądać online?

Lionel Messi
Lionel Messi PressFocus

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz La Liga: Cadiz – Barcelona. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Cadiz – Barcelona. Duma Katalonii z chęcią przełamania się na wyjeździe

Cadiz CF przed sobotnią potyczką z FC Barceloną legitymuje się dorobkiem 15 punktów. Z kolei “oczko” mniej ma drużyna z Camp Nou. W każdym razie podopieczni Alvaro Cervery Diaza są od trzech meczów bez wygranej. Bluagrana natomiast zanotowała trzy zwycięstwa z rzędu.

Barcelona w środku tygodnia pozostawiła w pokonanym polu Ferencvaros TC w Lidze Mistrzó, wygrywając 3:0. Tym samym w trzech ostatnich spotkaniach wicemistrzowie Hiszpanii zdobyli 11 bramek, nie tracąc żadnej. Cadiz z kolei tydzień temu podzielił się punktami z Elche CF.

W każdym z dwóch ostatnich meczów między obiema ekipami górą była Barcelona. Duma Katalonii po raz ostatni grała z zespołem z Andaluzji w kwietniu 2006 roku, wygrywając 1:0. W roli gościa w grudniu 2005 roku Barca wygrała natomiast 3:1.

Cadiz – Barcelona: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Dumy Katalonii i hiszpańskiej piłki. Z meczu Cadiz – Barcelona transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Family. Batalię skomentują Rafał Wolski i Leszek Orłowski.

Cadiz – Barcelona, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Estadio Ramon de Carranza, będzie również dostępna w internecie. Cadiz CF – FC Barcelona online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze