Atletico sprowadzi obrońcę z Premier League?

Caglar Soyuncu
Caglar Soyuncu PressFocus

Caglar Soyuncu jest jednym z kandydatów do wzmocnienia linii defensywnej Atletico Madryt. “Rojiblancos” w najbliższym czasie chcą ulepszyć swoją obronę.

  • Atletico Madryt przeszukuje rynek w celu znalezienia nowego stopera
  • Jednym z kandydatów do przejścia na Metropolitano Stadium jest Caglar Soyuncu
  • 26-letni Turek od 2018 roku jest zawodnikiem angielskiego Leicester City

Caglar Soyuncu zamieni Premier League na La Ligę?

Atletico Madryt szuka środkowego obrońcy, którego sprowadzenie spowodowałoby skok jakościowy w linii defensywnej popularnych “Rojiblancos”. Drużyna ze stolicy Hiszpanii ma problemy w obronie, ponieważ Mario Hermoso i Felipe nie prezentują się najlepiej, a często kontuzjowani są Stefań Savić czy Jose Maria Gimenez.

Włodarze “Los Colchoneros” przeszukują rynek w celu znalezienia okazji na wzmocnienie składu niskim kosztem, biorąc pod uwagę trudną sytuację ekonomiczną. Jednym z nazwisk łączonych z Atletico Madryt jest Caglar Soyuncu z Leicester City, którego kontrakt wygasa 30 czerwca 2023 roku. Sam piłkarz ze względu na nieregularną grę jest skłonny zmienić otoczenie.

51-krotny reprezentant Turcji występuje w barwach drużyny popularnych “Lisów” od sierpnia 2018 roku, kiedy to trafił na King Power Stadium za nieco ponad 21 milionów euro z Freiburga. Usługami 26-letniego stopera podobno interesuje się także Roma, w której widziałby go Jose Mourinho.

Caglar Soyuncu podczas aktualnej kampanii rozegrał 6 meczów. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 22 miliony euro.

Komentarze