Cardonero: Neymar chce wrócić do Barcelony

Neymar
Neymar fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Wiceprezes FC Barcelony w osobie Jordiego Cardonera oznajmił w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że Neymar chce wrócić do ekipy z Katalonii. Przypomnijmy, że brazylijski piłkarz w 2017 roku opuścił Barcę na rzecz Paris Saint-Germain, kosztując ponad 220 milionów euro.

Czytaj dalej…

Reprezentant Brazylii już od dłuższego czasu łączony jest przez media z powrotem do Hiszpanii. Głos w tej kwestii zabrał jeden z przedstawicieli klubu z Katalonii.

– Prawdą jest, że Neymar chce wrócić do Barcelony, ale nie można tej sprawy traktować jako przesądzonej – mówił Cardonero w rozmowie z Mundo Deportivo.

– Na razie nie ma żadnej oferty w tej kwestii. Nie kontaktowaliśmy się z piłkarzem, mimo że on chce wrócić. Prawda jest jednak taka, że wielu zawodników chce grać w Barcelonie – zaznaczył wiceprezes Blaugrany.

– Nie dziwi mnie w ogóle to, że Neymar chce wrócić. Wcześniej już to przerabialiśmy w przypadku Cesca Fabregasa, czy Gerarda Pique – kontynuował Cardnero.

– Rozumiem, że każdy piłkarz ma marzenie, aby być zawodnikiem Barcy, gdzie zwykle byli najlepsi piłkarze na świecie. Każdy może wyrazić chęć gry w naszym klubie, a nawet grać, ale my musimy dbać także o kwestie finansowe – skwitował sternik Dumy Katalonii.

Komentarze