Ceballos nie chce grać na wypożyczeniu. Liczy na Real

Dani Ceballos
Dani Ceballos PressFocus

Dani Ceballos kończy w tym roku 25 lat i jak donoszą hiszpańskie media potrzebuje stabilizacji. Piłkarz nie chce kolejnych wypożyczeń i najchętniej zostałby na stałe w Realu Madryt. Nie wiadomo jednak czy w swoich planach ma go trener Zinedine Zidane.

Ceballos został kupiony przez Real Madryt w 2017 roku z Realu Betis. Dwa lata później trafił na wypożyczenie do Arsenalu. Do Hiszpanii powrócić ma po zakończeniu tego sezonu. Piłkarz kończy niebawem 25 lat i chciałby w końcu znaleźć stabilizację i zostać w jakimś klubie na stałe.

Marzeniem tego gracza jest regularna gra w Realu Madryt, ale nie wiadomo jakie plany ma wobec niego sztab szkoleniowy. Dziennik AS donosi, że chrapkę na Ceballosa mają dwa inne kluby z La Liga – Atletico i Real Betis.

Przyszłość wyjaśni się po Euro 2020

Celem 24-latka jest udane zakończenie sezonu z Arsenalem, a także występ na Euro 2020 w reprezentacji Hiszpanii. Dobra postawa na tej imprezie z pewnością podniosłaby jego cenę i zwiększyła szanse na zostanie w Madrycie.

W tym sezonie Ceballos wystąpił na razie w 37 meczach Arsenalu. Jest podstawowym graczem swojego zespołu, którego ceni menedżer Mikel Arteta. Zwykle występuje na pozycji środkowego pomocnika.

Komentarze