Ceballos zasmucony reakcją kibiców

Dani Ceballos
Dani Ceballos fot. Grzegorz Wajda

Dani Ceballos został bohaterem ostatniego spotkania Realu Madryt, gdyż zawodnik strzelił zwycięskiego gola w starciu z Betisem. Sam zawodnik powiedział jednak, że zwycięstwo nie cieszy go tak mocno jak powinno, gdyż reakcja kibiców w Sewilli, gdzie przez kilka lat występował, była bardzo nieprzyjemna.

Czytaj dalej…

Zawodnik Królewskich zameldował się na boisku w 74. minucie, kiedy to zmienił Lukę Modrića. Już podczas jego rozgrzewki dało się usłyszeć na stadioniegłośne gwizdy, które nasiliły się jeszcze bardziej, kiedy ten pojawił się na murawie.

– To boisko, które dało mi wszystko. Tu dorastałem jako piłkarz i nie spodziewałem się tak gorzkiego przyjęcia – skomentował Ceballos.

– Jestem szczęśliwy z wygranej i gola, ale wracam do Madrytu z uczuciem słodko-gorzkim, gdyż przekonałem się, że nie ma między mną a kibicami Betisu żadnego przywiązania. Sądziłem, że jest inaczej – zakończył zawodnik z Madrytu.

Dodajmy, że w tamtym spotkaniu gole przeciwko byłemu zespołowi strzelał nie tylko Dani Ceballos. Na listę strzelców, tyle, że już po stronie Betisu, wpisał się także Sergio Canales, który w latach 2010-2011 reprezentował barwy Realu Madryt.

Komentarze