Celades: Zrobiliśmy wszystko, aby wygrać

La Liga
La Liga

Valencia CF zremisowała u siebie z Atletico Madryt 2:2 w piątkowym meczu La Liga. Albert Celades, trener Los Ches, powiedział, że jego podopieczni zrobili wszystko, aby sięgnąć po komplet punktów w tym spotkaniu.

Czytaj dalej…

– Uważam, że rozegraliśmy świetny mecz. Zagraliśmy wspaniale i zrobiliśmy wszystko, aby wygrać przeciwko bardzo trudnej drużynie, ,mającej wielu kapitalnych zawodników – powiedział Celades, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Poradziliśmy sobie z trudnościami w trakcie spotkania. Dwa razy musieliśmy odrabiać straty. Ważne było przede wszystkim doprowadzenie do remisu na 1:1, po tym, jak szybko straciliśmy bramkę, która mocno nas zraniła – przyznał.

– Po przerwie wyszliśmy z szatni ze wspaniałym nastawieniem mentalnym. Jako zespół zrobiliśmy wszystko, co potrzebne jest do zwycięstwa. Musimy podążać tą drogą – podkreślił.

Jego podopieczni zajmują szóste miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do czwartego Atletico. W następnej kolejce Valencia zmierzy się na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian. Najpierw jednak zagra na wyjeździe w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Atalancie BC.

Komentarze