Chiellini: Messi i Ronaldo są jak Nadal i Federer

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Juventus zremisował w ostatnim derbowym starciu z Torino w stosunku jeden do jednego. Po tym meczu wypowiedział się kapitan Starej Damy, Giorgio Chiellini, który, przy okazji gola Cristiano Ronaldo, powiedział kilka słów o jego rywalizacji z Lionelem Messim.

Czytaj dalej…

– Torino przegrało tylko jeden mecz wyjazdowy w 2019 roku więc wiedzieliśmy, że to będzie trudny przeciwnik. Grali z wielką determinacją i jakością, więc ten remis można potraktować jako pozytywny wynik – powiedział zawodnik Juventusu.

– Nasz zespół miał szczęście, że gra u nas Ronaldo. W ogóle wszyscy powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w czasach, gdzie możemy obserwować takich piłkarzy jak Cristiano Ronaldo i Leo Messi – dodał.

– Obaj są zawodnikami klasy światowej i najlepszymi piłkarzami naszych czasów. Oni są jak Federer i Nadal, raz jeden wydaje się lepszy, a potem inny daje mu odpowiedź w postaci rewelacyjnego sezonu i kolejnych trofeów. Coś niesamowitego – podsumował Chiellini.

Przypomnijmy, że w ostatnim miesiącu obaj piłkarze przekroczyli barierę sześciuset goli strzelonych w karierze klubowej. Zarówno Argentyńczyk jak i Portugalczyk mają na swoim koncie także po pięć Złotych Piłek.

Komentarze