Co z przyszłością Ramosa? Real wyznaczył termin kapitanowi

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Sergio Ramos nadal nie podpisał nowego kontraktu z Realem Madryt. Kapitan Królewskich otrzymał propozycję przedłużenia umowy o kolejny rok, ale nie podjął jeszcze w tej sprawie decyzji. Klub z Santiago Bernabeu nie zamierza czekać jednak wiecznie i wyznaczył piłkarzowi termin do końca marca.

Umowa dla Ramosa gotowa

Obecna umowa 34-letniego piłkarza obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu. Jak informuje Marca obie strony wyrażają chęć kontynuowania współpracy i wszystko wskazuje na to, że ostatecznie dojdzie do podpisania nowej umowy. Na razie jednak ostateczne decyzje w tej sprawie nie zostały podjęte. Na piłkarza czeka jedna gotowa propozycja rocznego kontraktu z opcją przedłużenia go o kolejnych 12 miesięcy.

Relacje między Sergio Ramosem i prezydentem klubu Florentino Perezem są serdeczne, ale władze Realu Madryt chcą, aby do finalizacji rozmów doszło przed końcem marca. Królewscy chcą poznać wcześniej decyzje zawodnika, aby mieć odpowiednio dużo czasu na poszukiwania ewentualnej alternatywy. Jak informują Marca najbliższy tydzień może być w tej kwestii decydujący.

Nie tylko Ramos

W podobnej sytuacji znajduje się również inny zawodnik Realu Madryt – Lucas Vazquez. Królewscy przedstawicieli mu ofertę nowej umowy, ale ta nie została przez niego zaakceptowana. Menedżer piłkarza szuka dla swojego klienta innych opcji. Podobnie jak w przypadku Ramosa, nie mogą jednak zwlekać z podjęciem decyzji, bowiem oferta nowego kontraktu także ma termin ważności.

Komentarze