Corluka: Siła Atletico tkwi w całej drużynie

Puchar Ligi Mistrzów
Puchar Ligi Mistrzów fot. Grzegorz Wajda

Kapitan Lokomotiwu Moskwa Vedran Corluka przed konfrontacją w Lidze Mistrzów przeciwko Atletico Madryt największe zagrożenie upatruje w Diego Simeone.

Czytaj dalej…

Parowozy przed dwoma tygodniami pokonały na wyjeździe Bayer Leverkusen 2:1, natomiast Rojiblancos odrobili straty i uratowali remis z Juventusem Turyn 2:2.

– Prowadzi zespół z wielką pasją, podobnie jak nasz trener. Najgroźniejszy będzie dla nas właśnie Simeone – wyznał Corluka w rozmowie z dziennikiem Marca.

– Siła Atletico tkwi w całej drużynie, a nie w pojedynczym piłkarzu, jak Joao Felix, który jest oczywiście świetnym, utalentowanym zawodnikiem i przeciwko niemu nie będzie łatwo. Jeśli zagramy razem i będziemy pomagać sobie nawzajem, to myślę, że nie będziemy mieć problemów – podkreślił reprezentant Chorwacji.

– Postaramy się uniknąć błędów, które popełniliśmy w naszym poprzednim spotkaniu. Mamy teraz zupełnie inne składy. Myślę, że tym razem będzie to lepiej wyglądać – nawiązał Corluka do przegranej sprzed półtora roku z Atletico Madryt aż 1:5.

Komentarze