Cudowne uzdrowienie Pedriego. “Pewnych rzeczy nie sposób wyjaśnić”

Pedri
Pedri PressFocus

FC Barcelona zmierzy się w środę w rewanżowym meczu Pucharu Króla z Sevillą. Wszystko wskazuje na to, że w spotkaniu będzie mógł wziąć udział Pedri, który miał być kontuzjowany przez dwa tygodnie.

Pedri będzie mógł wystąpić

Ronald Koeman wziął udział w konferencji przed rewanżowym starciem FC Barcelona z Sevillą w ramach półfinału Pucharu Króla. W pierwszym meczu Andaluzyjczycy wygrali 2:0, co stawia Blaugranę w skomplikowanej sytuacji, ale w sobotnim spotkaniu ligowym to Blaugrana sięgnęła po zwycięstwo w przekonującym stylu.

Po ostatnim meczu wierzymy, że wygramy, ale musimy odrobić dwie bramki straty. Żeby awansować, musimy zagrać jeszcze lepiej niż w sobotę, ale nic nie jest niemożliwe – przekonywał Ronald Koeman.

We wspomnianym meczu w La Lidze, kontuzji nabawił się Pedri, gracz kluczowy dla Ronalda Koemana. Słynny lekarz, Josep Torrent, w wywiadzie stwierdził, że to niegroźny uraz, ale 18-latka czeka około dwutygodniowa przerwa. Tymczasem pomocnik wydaje się być gotowy do gry w najbliższym spotkaniu.

Pewnych rzeczy nie da się wyjaśnić. Byłem zaskoczony. Wczoraj po południu trenował indywidualnie i nic go nie bolało. Myślę, że dostanie powołanie na jutrzejszy mecz – wyznał dziennikarzom holenderski szkoleniowiec.

“Aresztowania nie służą klubowi”

Ronald Koeman został też zapytany o najgłośniejszą kwestię ostatnich dni, czyli aresztowania Josepa Bartomeu oraz trzech jego współpracowników.

Nie jest to dobre pod kątem wizerunkowym. Trzeba poczekać, zobaczyć, co się stanie. Nie było mnie na miejscu, więc nie mam opinii. Moim zadaniem jest skupić się na pracy – skwitował Holender.

Barcelona stanie przed skomplikowanym, acz możliwym zadaniem odrobienia dwubramkowej straty. Rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu Króla rozpocznie się w środę o godzinie 21.00.

FC Barcelona
Sevilla FC
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3. marca 2021 20:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Cudowne uzdrowienie Pedriego. “Pewnych rzeczy nie sposób wyjaśnić”