Defensor Realu nie odejdzie, choć ma trzy oferty

Alvaro Odriozola
Alvaro Odriozola PressFocus

Jak donosi dziennik AS, Athletic Bilbao, AC Milan i Borussia Dortmund chcieliby pozyskać z Realu Madryt Alvaro Odriozolę. Zawodnik ten podjął jednak decyzję o tym, że zostanie na Santiago Bernabeu. Kluby muszą więc obejść się smakiem.

Dziennikarze są przekonani, że Odriozola nie zmieni do lata swojego pracodawcy. Jest to o tyle zaskakujące, że defensor ten nie znajduje się najwyraźniej w planach trenera Zinedine’a Zidane’a i przesiaduje na ławce rezerwowych bądź trybunach.

Wydawało się więc, że szansą jest dla niego wypożyczenie do innego klubu. Odiozola przedyskutował tę sprawę ze swoim agentem. Ostatecznie doszedł do wniosku, że zamiast wypożyczenia woli dokończyć ten sezon trenując w Valdebebas. Być może defensor liczy na to, że Real Madryt da mu szansę w drugiej części rozgrywek, chociażby w Pucharze Króla.

Defensor opuści Real latem?

25-latek ma nadal ważny kontrakt z Królewskimi i wygaśnie on dopiero latem 2024 roku. Mało prawdopodobne jest jednak to, by zawodnik ten został do tego czasu na Santiago Bernabeu. Możliwe, że definitywnie opuści lub po zakończeniu tego sezonu.

Zawodnik ten jest wychowankiem Realu Sociedad, a do Madrytu trafił w 2018 roku. Później grał też na wypożyczeniu w Bayernie Monachium.

Komentarze