Julen Lopetegui sprowadzi do Wolves obrońcę Realu Valladolid?

Javi Sanchez
Javi Sanchez PressFocus

Javi Sanchez znalazł się na celowniku Wolverhampton Wanderers. Wielkim fanem talentu tego zawodnika jest nowy szkoleniowiec “Wilków” – Julen Lopetegui.

  • Javi Sanchez wzbudził zainteresowanie Wolves
  • Środkowego obrońcę niezwykle ceni Julen Lopetegui
  • Mówi się, że Real Valladolid jest gotowy zaakceptować ofertę opiewającą na 8 mln euro

Javi Sanchez zamieni Estadio Jose Zorrilla na Molineux Stadium?

Jak zgodnie informują hiszpańskie i angielskie media, Javi Sanchez już niedługo może przenieść się z Realu Valladolid do Wolverhampton Wanderers. Nowy trener popularnych “Wilków” Julen Lopetegui bardzo dobrze zna tego piłkarza, ponieważ miał okazję trenować go w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, a także mógł obserwować defensora w juniorach Realu Madryt, kiedy to 56-latek był szkoleniowcem “Królewskich”.

Spekuluje się, że prezydent “Puceli”, czyli słynny Brazylijczyk Ronaldo, oczekuje za kartę zawodniczą Javiego Sancheza około 8 milionów euro. Wychowanek Realu Madryt z powodzeniem występuje w barwach Realu Valladolid od lipca 2019 roku, kiedy to najpierw został wypożyczony na Estadio Jose Zorrilla, na następnie wykupiony przez “Fioletowo-Białych”.

Zobacz również:

Kwota tej transakcji wyniosła wówczas około 3 milionów euro, ale w kontrakcie zapisano też, że “Królewscy” otrzymają 50% z przyszłego transferu 25-letniego stopera.

Javi Sanchez w 12 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 1 bramkę. Jego wartość rynkowa szacowana jest przez “Transfermarkt” na 3 mln euro.

Czytaj więcej: Z czego zapamiętam Pique? Z Camp Nou pożegnała się legenda dyscypliny

Komentarze