Dembele zaakceptował ofertę angielskiego giganta

Ousmane Dembele
Ousmane Dembele Pressfocus

Przyszłość Ousmane’a Dembele powoli się już klaruje. Skrzydłowy nie pozostanie w FC Barcelonie, a według portalu Le10Sport, zaakceptował już ofertę Chelsea Londyn. Niewykluczone, że jeszcze w tym tygodniu poznamy oficjalny komunikat w tej sprawie.

  • Kontrakt Dembele z FC Barceloną wygasa w czerwcu tego roku
  • Skrzydłowy nie doszedł z klubem do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy
  • Zdaniem francuskich mediów skrzydłowy zaakceptował ofertę Chelsea Londyn

Przygoda Dembele z Barcą dobiegła końca

Temat przedłużenia umowy przez Ousmane’a Dembele jest wałkowany w mediach od wielu tygodni, a nawet miesięcy. Skrzydłowy wciąż nie potrafi się zdecydować, a FC Barcelona wciąż nie zaproponowała mu oferty na tyle atrakcyjnej finansowo, by przekonać go do pozostania w klubie. Francuz chciałby grać dalej w Blaugranie, ale jego agenci namawiają go do zmiany barw, nastawiając przeciwko Barcy.

Portal Le10Sport poinformował, że Dembele zaakceptował ofertę transferową Chelsea Londyn i przeniesie się latem na Stamford Bridge. To przede wszystkim atrakcyjne zarobki miały przekonać skrzydłowego do przenosin. 

W Barcelonie nie mówi się już o przedłużeniu umowy ze skrzydłowym. Po ostatnich spotkaniach z jego agentem nie poczyniono postępów w negocjacjach, choć Barca wciąż czeka na jednoznaczną odpowiedź ze strony Francuza. Dembele w Dumie Katalonii występuje od 2017 roku. W tym czasie rozegrał 150 meczów, które przełożyły się na 32 bramki i 34 asysty.

Przeczytaj również: Media: FC Barcelona przedłuży kontrakt z Roberto

Komentarze