Denis Suarez opuści Celtę Vigo? Wstępne zainteresowanie dwóch ekip

Denis Suarez
Denis Suarez PressFocus

Denis Suarez nie gra w Celcie Vigo z powodu konfliktu z prezydentem galicyjskiego klubu. Mówi się, że sytuacji playmakera przyglądają się działacze Sevilli oraz Betisu.

  • Denis Suarez w tym sezonie ani razu nie pojawił się na boisku
  • Ofensywny pomocnik jest skonfliktowany z Carlosem Mourino
  • Z tej sytuacji mogą skorzystać władze Sevilli lub Betisu

Miękkie lądowanie Denisa Suareza?

Sytuacja Denisa Suareza w Celcie Vigo jest bardzo skomplikowana – ofensywny pomocnik ma fatalne relacje z prezydentem galicyjskiego klubu Carlosem Mourino po tym, jak nie zgodził się na zmianę agencji menadżerskiej, która od jakiegoś czasu jest poważnie skonfliktowana ze sternikiem popularnych “Błękitnych”.

Jednokrotny reprezentant Hiszpanii w aktualnej kampanii nie rozegrał żadnego meczu i ciągle zasiada na trybunach. Warto zaznaczyć, że 28-letni playmaker nie zmaga się z żadną kontuzją, a szkoleniowiec Celty Vigo Eduardo Coudet odstawił pomocnika od składu na polecenie prezydenta klubu – Carlosa Mourino.

Zobacz również:

Mówi się, że sytuację Denisa Suareza obserwują takie drużyny jak Sevilla oraz Betis. Oba zespoły z Andaluzji musiałyby jednak przeanalizować ten ewentualny transfer, ponieważ byłaby to ryzykowna inwestycja ze względu na brak występów ofensywnego piłkarza.

Suarez, który w przeszłości przywdziewał koszulkę Barcelony, Villarrealu, Arsenalu czy wyżej wspomnianej Sevilli, ma ważną umowę z Celtą Vigo do 30 czerwca 2024 roku. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 5 milionów euro.

Czytaj więcej: Ruben Neves może trafić do La Liga w styczniu

Komentarze