Di Maria czeka na zainteresowanie ze strony Barcelony

Angel Di Maria
Angel Di Maria PressFocus

Angel Di Maria nie spieszy się z podpisaniem kontraktu z Juventusem. Według hiszpańskich źródeł Argentyńczyk czeka na zainteresowanie ze strony Barcelony.

  • Angel Di Maria chciałby trafić do Barcelony
  • Wydawało się, ze gracz jest już bliski transferu do Juventusu
  • Zawodnik jednak zwleka z podjęciem ostatecznej decyzji

Di Maria chciałby zostać zawodnikiem Barcelony

Di Maria rozstał się z Paris Saint-Germain. Jego kontrakt z paryskim zespołem wygasa wraz z końcem czerwca i nie zostanie przedłużony. Kilka dni temu wydawało się, że zawodnik jest już jedną nogą w Juventusie, jednak negocjacje spowolniły, a teraz ukazują się nowe wiadomości na temat przyszłość Argentyńczyka.

Mundo Deportio donosi, że Di Maria zwleka z podjęciem ostatecznej decyzji czekając na odpowiedź, czy jest szansa na przenosiny do Barcelony. Właśnie taki ruch jest preferowaną opcją przez byłego skrzydłowego Realu Madryt.

Barca staje przed perspektywą utraty Ousmane’a Dembele po wygaśnięciu kontraktu, którego zawodnik nie chce przedłużać. Wygląda na to, że Duma Katalonii nie ma większych szans na sprowadzenie Raphinhi z Leeds United, który został namaszczony następcą Dembele. To właśnie sprawia, że Di Marię może okazać się w tym momencie idealnym rozwiązaniem krótkoterminowym.

Di Maria spędził cztery sezony, od 2010 do 2014 roku , w drużynie największego rywala barcelony Realu Madryt, gdzie zdobył tytuł mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla i Ligę Mistrzów.

Zobacz również: Barca ma plan B na wypadek fiaska transferu Raphinii

Komentarze