Diego Carlos: Odejdę tylko do wielkiego klubu

La Liga
La Liga

Środkowy obrońca Sevilli Diego Carlos przyznaje, że jeżeli zdecyduje się na odejście z klubu, to tylko do o wiele większego klubu.

Czytaj dalej…

Brazylijczyk jest jedną z rewelacji obecnego sezonu. Jego bardzo dobre występy w hiszpańskim zespole nie pozostały niezauważone przez przedstawicieli klubów. Jak informuje Mundo Deportivo, wśród klubów obserwujących Diego Carlosa znajdują się Atletico Madryt, Liverpool czy Real Madryt.

– Jestem pewien, że przyjazd do Sewilli to duży krok. Jeśli pewnego dnia opuszczę Sevillę, to przeniosę się do o wiele większego klubu, bo Sevilla jest już dużym klubem – powiedział 27-letni Brazylijczyk.

Diego Carlos przyznał również, że na razie nie ma konkretnych informacji z innych klubów. – Do tej pory mój agent nie mówi mi o takich sytuacjach. Nie interesuje mnie wiedza o innych zespołach. Zawsze powtarzam mu, że jeśli ma zamiar mi coś powiedzieć, to niech to będzie coś konkretnego. Nie chcę, aby przychodził do mnie z plotkami, bo muszę być skupiony na Sevilli. Nie chcę, aby te rzeczy mnie rozpraszały – dodał Diego Carlos.

Brazylijczyk jest związany z Sevillą umową do czerwca 2024 roku i znajduje się w niej klauzula z kwotą 75 milionów euro odstępnego.

Komentarze