Diego Costa wrócił do treningów, Atletico z mocniejszą ofensywą

Diego Costa
Diego Costa fot. PressFocus

Diego Costa wrócił do treningów pierwszego zespołu Atletico Madryt. Zawodnik był wyłączony z gry z powodu zakrzepicy żył głębokich, czytamy na łamach Football Espana.

Diego Costa wrócił do zajęć z pierwszym zespołem, wierząc jednocześnie w to, że jeszcze przed końcem roku wróci do pierwszej drużyny. Trzy tygodnie temu w prawej nodze zawodnika zdiagnozowano skrzep krwi. Chociaż przewidywano dłuższą nieobecność piłkarza, to wygląda na to, że powrót do zdrowia miał miejsce szybciej.

Diego Costa w trakcie trwającego sezonu wystąpił łącznie w pięciu meczach, spędzając na boisku 184 minuty. 32-latek zdobył jak na razie jedną bramkę. Ogólnie w stołecznej ekipie reprezentant Hiszpanii zagrał w 213 spotkaniach, notując w nich 82 trafienia.

Aktualna umowa zawodnika z ekipą z Madrytu obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Jeszcze niedawno wydawało się, że Diego Costa rozstanie się z Atletico. Pozytywne wieści w sprawie stanu zdrowia piłkarza pozwalają przypuszczać, że jednak przedłuży swój kontrakt z klubem.

Komentarze