Simeone podzielił się opinią na temat Guardioli

Diego Simeone
Diego Simeone fot. PressFocus

Atletico Madryt w piątek poznała kolejnego rywala w Lidze Mistrzów. Na drodze przedstawiciela La Liga w walce o półfinał stanie Manchester City. Trener Los Colchoneros Diego Simeone pozwolił sobie na kilka zdań komentarza na temat swojego najbliższego przeciwnika w elitarnych rozgrywkach.

  • Atletico Madryt w 1/4 finału Ligi Mistrzów po raz drugi z rzędu trafiło na drużynę z Premier League
  • Po wyeliminowaniu Man Utd na drodze Los Colchoneros w walce o półfinał elitarnych rozgrywek stanie Man City
  • Dieggo Simeone wyraził kilka słów na temat wyniku losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów

Trener Atletico chwali Guardiolę

Atletico Madryt nie tylko drugi raz z rzędu w Lidze Mistrzów będzie rywalizował z przedstawicielem Premier League, ale także z ekipą z Manchesteru. Tym razem na drodze hiszpańskiej drużyny staną zawodnicy Manchesteru City. W poprzedniej rundzie podopieczni Diego Simeone wyeliminowali natomiast Manchester United.

Bardzo podziwiam Josepa Guardiolę. Doceniam jednocześnie jego pracę, jako wykonuję w Man City – mówił trener Atletico cytowany przez Markę.

Czeka nas trudne spotkanie. Będzie jednak jeszcze czas, aby zająć się oceną mocnych i słabych stron Manchesteru City. Teraz jednak koncentrujemy się na naszym najbliższym meczu – kontynuował Simeone.

Rozumiem chęć rozmowy o Lidze Mistrzów po losowaniu. Niemniej na dzisiaj moją uwagę zaprząta tylko starcie z Rayo – podsumował Argentyńczyk.

Madrycki team po rozegraniu 28 meczów La Liga w tej kampanii legitymuje się dorobkiem 51 punktów. Do lidera rozgrywek Atletico traci 15 oczek.

Czytaj więcej: Liga Mistrzów. Lodi uciszył Old Trafford, Atletico w ćwierćfinale!

Komentarze