Dramatyczny wynik Sevilli

Gracze Sevilli przegrali z Leganes 0:3. Dla gospodarzy to trzecia porażka w czterech poprzednich meczach.

Jak wyglądało spotkanie na terenie w Sewilli? Piłkarze gości po raz pierwszy tego wieczora zaskoczyli defensywę rywali w ósmej minucie. Wówczas trafienie zanotował En-Nesyri.

W 20. minucie niespodziewanie było już 2:0 dla Leganes. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Braithwaite.

Sevilla chciała odpowiedzieć zaraz na początku drugiej połowy. Na uderzenie zdecydował się Sarabia, ale jego próba nie zrobiła wrażenia na bramkarzu Leganes.

W 78. minucie podopieczni Caparrosa mogli nieco odrobić straty. Gil trafił jednak tylko w obramowanie bramki przeciwników.

Kilka minut potem było już natomiast po meczu, ponieważ Vaclik został pokonany po raz trzeci – tym razem przez Oscara.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Sevilla – Leganes 0:3 (0:2)

0:1 En-Nesyri 8′
0:2 Braithwaite 20′