Eleven Sports na miesiąc za darmo z kodem GOAL

Sezon 2022/23 La Liga zainaugurowany zostanie w najbliższy piątek. Pięć spotkań w każdej kolejce będzie można oglądać w Eleven Sports. Teraz dostęp do kanałów tej stacji można uzyskać na 30 dni zupełnie za darmo. Prezentujemy warunki tej promocji.

La Liga w Eleven Sports za darmo przez 30 dni

Prawami do pokazywania ligi hiszpańskiej w Polsce w sezonie 2022/23 dzielą się dwie stacje – Eleven Sports i CANAL+. Każda z nich pokaże “na żywo” po pięć meczów w każde kolejce nadchodzącego sezonu. Obie będą miały również naprzemiennie prawo do wyboru meczów, które będą chciały pokazać u siebie. Jedynym wyjątkiem są El Clasico pomiędzy Realem Madryt i Barceloną, które obejrzymy na obu stacjach.

Pakiet Eleven Sports możesz teraz otrzymać zupełnie za darmo na cały miesiąc. Jest to możliwe, jeżeli skorzystać z promocji przygotowanej przez bukmachera BETFAN. Wystarczy zarejestrować konto i postawić kupon o wartości dokładnie 11 zł. Poniżej dokładnie wyjaśniamy co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej ofert.

Tak skorzystasz z oferty:

  1. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się w BETFAN z kodem promocyjnym GOAL
  2. Postaw w czwartek (11 sierpnia) za dokładnie 11 dowolny kupon AKO (z minimum 3 zdarzeniami i kursem ogólnym co najmniej 3.00)
  3. W piątek (12 sierpnia) otrzymasz mailem kod aktywacyjny, a następnie podaj go na tej stronie.

Na jednego gracza przypada tylko jeden kod aktywacyjny. Należy pamiętać, że promocja obowiązuje tylko 11 sierpnia.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze