Eriksen wybrał Real Madryt?

Christian Eriksen
Christian Eriksen fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Media w ostatnich dniach donosiły, że Christian Eriksen znajduje się na radarze Juventusu oraz Realu Madryt. Teraz radio talkSPORT poinformowało, że Duńczykowi bliżej jest jednak do Hiszpanii niż na Półwysep Apeniński.

Czytaj dalej…

27-latek występuje w Tottenhamie od 2013 roku. Wiele mówi się jednak o tym, że tego lata jego przygoda z Anglią się zakończy, a Duńczyk swoją karierę będzie kontynuował w innej lidze. Ważny jest bowiem fakt, że do końca jego kontraktu pozostało 18 miesięcy i jeśli klub z Londynu chce na nim zarobić, to będzie miał na to teraz ostatnią szansę.

W związku z tym zawodnik znalazł się na liście transferowej dwóch klubów. O jego podpis walczy Juventus oraz Real Madryt, ale według ostatnich doniesień bliżsi sukcesu są Królewscy. Tak przynajmniej twierdzi Kevin Hatchard, europejski komentator piłki nożnej, który powiedział dla stacji radiowej talkSPORT 2, że w Hiszpanii istnieje przekonanie, że Eriksen latem dołączy do madryckiego klubu.

– Sprawa Eriksena jest interesująca i omawiana w Hiszpanii od dawna. On nie podpisał nowego kontraktu z Tottenhamem i wszystko wskazuje, że opuści Anglię. Najbliższej jest mu do Realu Madryt i Królewscy są przekonani, że uda im się znaleźć porozumienie z Anglikami – powiedział Kevin Hatchard.

Przypomnijmy, że Christian Eriksen wystąpił w tym sezonie w 38 meczach, w których zdobył siedem goli i zanotował dwanaście asyst.

Komentarze