Espanyol na remis z Getafe

Gracze Espanyolu zremisowali z Getafe 1:1. Dla gospodarzy to pierwszy punkt na swoim terenie w tej ligowej kampanii.

W lepszych humorach przystępowali do tej potyczki zawodnicy gości, którzy od trzech konfrontacji byli niepokonani. Z kolei gospodarze mieli na swoim koncie trzy kolejne przegrane.

Jak wyglądało to spotkanie? Zawodnicy przyjezdnych wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie. Wtedy to bramkę zdobył Mata, który wykorzystał dośrodkowanie autorstwa Olivery.

Piłkarze z Katalonii doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą. Wówczas na listę strzelców wpisał się Wu Lei. Zawodnik Espanyolu wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera gości.

W drugiej połowie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie. Ostatecznie obie ekipy zdobyły zatem po jednym punkcie. W tym momencie gospodarze mają dziewięć oczek. Natomiast rywale zdobyli 21 punktów.

Espanyol – Getafe 1:1 (1:1)