Espanyol przegrywa z Sevillą

Zawodnicy Espanyolu przegrali na swoim terenie z graczami Sevilli 0:2. Bramki dla gości strzelali w tej potyczce Reguilon i Nolito.

W siódmej minucie na uderzenie zdecydował się Reguilon. Zawodnik gospodarzy strzelił jednak mało precyzyjnie i bramkarz rywali nie musiał nawet interweniować.

W 21. minucie uderzenie w światło bramki oddał Navas. Skuteczna interwencją popisał się jednak golkiper klubu z Katalonii.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 44. minuty. Wtedy to bramkę do szatni zdobył Reguilon, który popisał się skuteczną dobitką. Chwilę wcześniej blisko był de Jong, lecz trafił tylko w obramowanie bramki rywali.

W 64. minucie zawodnicy przyjezdnych mieli kolejną sytuację, ale nie wykorzystał jej Nolito, który uderzył obok bramki strzeżonej przez Diego Lopeza.

W 72. minucie Nolito zdecydował się na kolejne uderzenie. Znowu nie wykazał się jednak wystarczającą dokładnością i goście wciąż prowadzili tylko jednym trafieniem.

Goście podwyższyli swoje prowadzenie na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Wtedy to Nolito wpadł w pole karne rywali i nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Espanyolu.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Espanyol – Sevilla 0:2 (0:1)

0:1 Reguilon 44′
0:2 Nolito 86′