Hiszpania – Szwecja: znamy składy!

Reprezentacja Hiszpanii
Reprezentacja Hiszpanii PressFocus

Selekcjonerzy reprezentacji Hiszpanii i Szwecji podali wyjściowe jedenastki, jakie wybiegną w poniedziałek na boisko w Sewilli.

Znamy wyjściowe składy Hiszpanów i Szwedów

Luis Enrique i Janne Andersson podali składy, jakie rozpoczną mecz na Estadio de la Cartuja.

W hiszpańskiej bramce stanie Unai Simon. O jego spokój spróbują zadbać Jordi Alba – jako kapitan – Pau Torres, Aymeric Laporte oraz Marcos Llorente. W drugiej linii wystąpią Rodri, Koke oraz Pedri. Ofensywny tercet stworzą zaś Dani Olmo, Alvaro Morata i Ferran Torres. Z powodu zakażenia koronawirusem w spotkaniu nie wystąpią Sergio Busquets oraz Diego Llorente.

Między słupkami Szwedów stanie Robin Olsen. Przed nim w linii zagrają Mikael Lustig, Victor Lindeloef, Marcus Danielson oraz Ludwig Augustinsson. W pomocy wystąpią Emil Forsberg, Albin Ekdal, Kristoffer Olsson oraz Sebastian Larsson. Niepokoić Unaia Simona będzie zaś napastnik Realu Sociedad – Alexander Isak, wspierany przez Marcusa Berga.

Obie ekipy spróbują wywalczyć trzy punkty, dzięki którym zrównają się z reprezentacją Słowacji, która pokonała Polaków 2:1. Przy rezultacie remisowym może się okazać, że jedynie Biało-czerwoni podejdą do drugiej kolejki z zerowym dorobkiem.

Hiszpania: Simon – Alba, Torres, Laporte, Llorente – Rodri, Koke, Pedri – Olmo, Morata, Torres

Szwecja: Olsen – Lustig, Lindeloef, Danielson, Augustinsson – Forsberg, Ekdal, Olsson, Larsson – Isak, Berg

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie transmitowane w Telewizji Polskiej.

Komentarze