FC Barcelona nie może liczyć na zaufanie Bayernu

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. PressFocus

Robert Lewandowski to w powszechnej opinii główny cel FC Barcelony na letnie okno transferowe. Tymczasem nowe wieści na temat zawodnika przekazało Radio Catalunya. Bayern Monachium oczekuje 50 milionów euro za kapitana reprezentacji Polski w jednej racie, nie mając zaufania do finansów klubu z Camp Nou.

  • Nie milkną sugestie związane ze zmianą pracodawcy przez Roberta Lewandowskiego
  • Radio Catalunya podało, że Bayern jest gotowy wyrazić zgodę na transfer z udziałem 33-latka
  • Warunkiem jest wyłożenie konkretnej sumy na transakcję z udziałem piłkarza

Zwrot w sprawie Lewandowskiego

Robert Lewandowski ma kontrakt ważny z klubem z Allianz Arena do końca czerwca 2023 roku. Polski napastnik nie jest natomiast zainteresowany przedłużeniem umowy z Bayernem Monachium. Chętna na pozyskanie 33-latka jest z kolei FC Barcelona.

Radio Catalunya podaje, że Bawarczycy oczekują za Lewego 50 milionów euro. Jednocześnie Bayern jest gotowy wyrazić zgodę na transfer z udziałem polskiego napastnika, oczekując jednego przelewu za piłkarza.

Zobacz także:

Wcześniej Barca złożyła propozycję w sprawie Lewandowskiego, wynoszącą 32 miliony euro. Nie wzbudziła ona jednak zainteresowania ze strony Bayernu.

W ostatnim sezonie kapitan reprezentacji Polski wystąpił w 50 spotkaniach. Zdobył w nich 46 bramek. Z kolei w drużynie narodowej rozegrał 130 meczów, strzelając w nich 75 goli.

Czytaj więcej: Barcelona walczy z kryzysem. ”Wiemy na czym polega dramat”

Komentarze