FC Barcelona nie zrezygnowała z pozyskania pomocnika Man City

Bernardo Silva
Bernardo Silva fot. PressFocus

FC Barcelona według najnowszych doniesień Diario Sport wciąż ma plan, aby pozyskać Bernardo Silvę z Man City. Sternicy mistrzów Premier League są podobno gotowi na rozmowy w sprawie transferu z udziałem piłkarza, który marzy o transferze do ekipy z Camp Nou. 28-latek chce mieszkać bliżej swoich rodzinnych stron.

  • FC Barcelona wciąż celuje w transer z udziałem Bernardo Silvy
  • Diario Sport daje do zrozumienia, że Portugalczyka ma być głównym celem Katalończyków na 2023 rok
  • Rynkowa wartość zawodnika 80 milionów euro

Bernardo Silva wciąż na radarze Barcelony

FC Barcelona już w trakcie zakończonego niedawno okna transferowego celowała w transfer z udziałem Bernardo Sivy. Ostatecznie transakcji z udziałem reprezentanta Portugalii nie udało się sfinalizować. Mimo że piłkarz cierpliwie przez całe lato czekał, aż Barca złoży ofertę za niego.

Najnowsze wieści hiszpańskich mediów sugerują, że klub z Camp Nou chce złożyć ofertę Bernardo Silvie. Barcelona musi jednak czekać na odpowiednie warunki, twierdzi Diario Sport. Podobno zawodnik ma być jednym z głównych celów Katalończyków latem 2023 roku.

Kierownictwo sportowe Barcy uważa, że ​​większość prac związanych z organizacją transferu została już wykonana. Klub wierzy, że transfer Silvy sprawi, że drużyna będzie jeszcze silniejsza.

Bernardo Silva broni, barw Man City od 2017 roku. W tym sezonie w ośmiu meczach strzelił dwa gole, a ponadto zaliczył dwa kluczowe podania, licząc wszystkie rozgrywki.

Czytaj więcej: Wspaniały wieczór Roberta Lewandowskiego. FC Barcelona wykonała swój plan

Komentarze