Barca odpuści Pjanicia, skupiając się na Fabianie Ruizie?

Fabian Ruiz
Fabian Ruiz fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Fabian Ruiz może zasilić szeregi FC Barcelony, jeśli sternikom Dumy Katalonii nie uda się sfinalizować transakcji z Miralemem Pjaniciem, czytamy na łamach Mundo Deportivo. Hiszpański piłkarz aktualnie broni barw SSC Napoli.

Czytaj dalej…

Barcelona jest zdecydowana na pozyskanie Bośniaka Pjanicia z Juventusu FC. Kłopot w tym, że zawodnik, który miałby trafić do ekipy z Piemontu w zamian, czyli Arthur Melo, nie kwapi się do zmiany klubu. W związku z tym sternicy Blaugrany zaczęli podobno analizować inne rozwiązania.

Najnowsze doniesienia transferowe dotyczące przedstawicieli aktualnych mistrzów La Liga wskazują, że do teamu z siedzibą na Camp Nou może zawitać Fabian Ruiz, którego wartość szacowana jest na 60 milionów euro. Kibice Dumy Katalonii mogliby przyjąć ten transfer z większym zadowoleniem, gdyż piłkarz jest znacznie młodszy od reprezentanta Bośni i Hercegowiny.

Pomocnik Azzurrich łączony z Barceloną

Przypomnijmy, że 24-latek trafił do teamu z Kampanii w 2018 roku z Realu Betis za 30 milionów euro. W ciągu dwóch lat wartość Fabiana Ruiza wzrosła dwukrotnie. Transfer piłkarza do Barcy jest o tyle możliwy, gdyż zawodnika odmawia parafowania nowego kontraktu z klubem z Neapolu. Obecna umowa zawodnika obowiązuje do 2023 roku.

Komentarze