FC Barcelona wciąż nie spłaciła byłego trenera

Quique Setien
Quique Setien fot. PressFocus

FC Barcelona dzięki dźwigniom finansowym latem pozwoliła sobie na ciekawe wzmocnienia. Katalończycy jednocześnie są w trakcie odbudowy. Co prawda już wiadomo, że ekipy Xaviego Hernandeza zabraknie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, ale perspektywy przed Blaugraną są ciekawe. Mimo lepszej sytuacji finansowej wciąż nie jest uregulowana kwestia wypłaty zaległości Quique Setienowi.

  • FC Barcelona wciąż nie spłaciła zaległości względem jednego z byłych trenerów
  • Quique Setien ujawnił w rozmowie z Mundo Deportivo, że klub z Camp Nou wciąż go nie spłacił
  • 64-latek pracował w Barcelonie w 2020 roku

Setien czeka na pieniądze od Barcelony

FC Barcelona ostatnio nie zachwyciła. Katalończycy zostali pokonani przez Bayern Monachium (0:3). Tym samym zespół z Camp Nou w fatalnych nastrojach podejdzie do starcia z Valencią. Tymczasem ostatnio na temat zaległości wicemistrzów La Liga wypowiedział się były trener Blaugrany.

Oczywiście, prędzej czy później Barça odniesie sukces. Zmiana zajmie trochę czasu. Ponadto w tej chwili duży wpływ ma również kwestia ekonomiczna. Mówię to, ponieważ nadal nie zapłacili mi w całości. Już im powiedziałem, że dam im tyle czasu, ile potrzebują. Jest okej. Patrzę na klub, którego wspomnienia naprawdę cenię – powiedział Quique Setien w rozmowie z Mundo Deportivo.

Hiszpański trener prowadził Barceloną od stycznia do sierpnia 2020 roku. W październiku tego roku 64-latek wrócił do pracy trenerskiej, przejmując stery nad Villarreal. Zastąpił w tej roli Unaia Emery’ego.

Czytaj więcej: FC Barcelona ustaliła priorytety transferowe na zimę

Komentarze