Fekir zareagował na plotki łaczące go z Newcastle

Nabil Fekir
Nabil Fekir fot. PressFocus

Newcastle United w ostatnim czasie jest jednym z tych klubów, który budzi największe zainteresowanie. Po zmianie właściciela spekuluje się, że w klubie z St. James Park może mieć miejsce rewolucja kadrowa. Zawodnikiem przymierzanym do gry w szeregach Srok jest między innymi Nabil Fekir. Zawodnik zabrał głos na temat medialnych doniesień.

  • Nabil Fekir ma kontrakt z Realem Betis do końca czerwca 2023 roku
  • Zawodnik w jednej z rozmów przyznał, że prowadzi rozmowy w sprawie przedłużenia umowy
  • Były piłkarz Olympique Lyon znalazł się na celowniku Newcastle United

Fekir spełni marzenie i trafi do Newcastle?

Newcastle United ma ambitne na najbliższe lata. Nie brakuje doniesień, które sugerują, że Sroki chcą w ciągu najbliższych pięciu lat sięgnąć po mistrzostwo Premier League. Pomóc mają w tym wzmocnienia sezonu.

Kandydatem do gry w szeregach Newcastle jest w Fekir, który w tej kampanii prezentuje się na razie bardzo dobrze. Francuz wystąpił w 10 meczach, notując w nich dwa gole i dwie asysty. Jakie ma stanowisko w sprawie swoje aktualnej dyspozycji? – Myślę, że obecnie to moja najlepsza wersja w Betisie, odkąd trafiłem do tego klubu – rzekł piłkarz w rozmowie z Betis TV.

Fekir w związku z dobrą dyspozycją wzbudził zainteresowanie wielu klubów. Między innymi Newcastle. Jak zawodnik podchodzi do tematu związanego z ewentualną zmianą barw klubowych.

– Jestem bardzo szczęśliwy w Betisie. Codziennie się rozwijam. Mam nadzieję, że to nie ulegnie zmianie. Kibice mnie kochają i daje mi to dużo radości. Chce się im za odwdzięczyć na boisku. W piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo, ale prawda jest taka, że teraz nie myślę o ofertach z innych klubach. Jestem zawodnikiem Betisu, w którym jestem szczęśliwy – powiedział Fekir.

Zawodnik nie ukrywał, że myśli poważnie o przedłużeniu kontraktu z Andaluzyjczykami. Obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. – To normalne, że zaczynamy rozmowy o przedłużeniu kontraktu. Zobaczymy, co życie pokaże – podsumował piłkarz.

Czytaj więcej: Pedri wkrótce z nową umową i kosmiczną sumą odstępnego

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze