Ferran Torres łączony z Barceloną

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Pomocnik Valencii Ferran Torres znajduje się w kręgu zainteresowań Barclony – informuje Mundo Deportivo. Duma Katalonii chce podobno wykorzystać fakt, że obecny kontrakt 20-letniego zawodnika z klubem z Estadio Mestalla wygasa w przyszłym roku.

Czytaj dalej…

Władze Valencii nie ukrywają, że chcą przedłużyć umowę z utalentowanym pomocnikiem, ale sam piłkarz odrzucił już dwie propozycje. Tymczasem reprezentująca jego interesy agencja Leaderbrock Sports jest tą samą, która sprowadziła na Camp Nou obiecującego zawodnika Las Palmas Pedriego i jest w stałym kontakcie z Barceloną.

Sam Ferran Torres jest podobno zainteresowany przenosinami teraz do Barcelona, która jest gotowa przeznaczyć na ten cel 35 milionów euro. To kwota znacznie niższa niż wynosząca 100 milionów euro klauzula odstępnego znajdująca się w obecnym kontrakcie piłkarza z Valencią.

Barcelona już kilka lat temu była zainteresowana sprowadzeniem wówczas 17-letniego zawodnika i była gotowa zapłacić Valencii kwotę z klauzuli odstępnego, która wynosiła wówczas zaledwie 8 milionów euro. Transfer ostatecznie nie doszedł jednak do skutku, bowiem zawodnik i jego otoczenie uznali, że jest zbyt wcześnie na taki ruch.

Komentarze