Florentino Perez podziękował byłym piłkarzom Realu Madryt

Florentino Perez
Florentino Perez PressFocus

Prezes „Królewskich” ostatnio wygłosił przemówienie na Walnym Zgromadzeniu socios Realu Madryt. Florentino Perez m.in. podziękował Marcelo, Casemiro, Bale’owi oraz Isco za godne reprezentowanie koszulki „Los Blancos”.

  • Wraz z końcem poprzedniego sezonu z Madrytem pożegnało się kilku piłkarzy
  • Wśród nich były klubowe legendy, za jakie uważa się Marcelo, Casemiro czy Bale’a
  • Perez jest wdzięczny tym zawodnikom za wkład w historię Realu

Legendy godnie pożegnane przez prezesa

W ostatnią niedzielę odbyło się Walne Zgromadzenie socios Realu Madryt, podczas którego bardzo ciekawe przemówienie wygłosił prezes „Królewskich” – Florentino Perez. 75-letni Hiszpan odniósł się m.in. do zawodników, którzy w trakcie ostatniego letniego okienka transferowego odeszli z klubu – byli to Marcelo, Casemiro, Gareth Bale oraz Isco. Ci piłkarze mieli spory wkład w sukcesy „Los Blancos”, za co prezes im podziękował.

Chcę im wszystkim podziękować. Pragnę przekazać naszą miłość i podziw dla Marcelo. To piłkarz z największą liczbą trofeów w 120-letniej historii Realu Madryt. Casemiro przybył do Castilli jako młody chłopak, zdobył 18 tytułów i odszedł będąc wzorowym graczem reprezentującym wartości naszego klubu. Bale przyjechał w 2013 roku i przez 9 lat był częścią Realu Madryt, miał fundamentalne znaczenie w wielu finałach, jak choćby w Kijowie czy w Pucharze Króla, gdy biegł od połowy boiska. Isco również był niezwykłym graczem przez te wszystkie sezony – powiedział Florentino Perez.

Przypomnijmy, że Casemiro przeprowadził się do Manchesteru United, Marcelo przyjął ofertę od Olympiakosu Pireus, Isco przeniósł się do Sevilli, a Gareth Bale zamienił Madryt na MLS – został nowym zawodnikiem amerykańskiego Los Angeles FC. Wszystkie te transfery zostały przeprowadzone tuż po wygaśnięciu kontraktów, czyli za darmo, oprócz przeprowadzki Casemiro na Old Trafford, za którego mistrz Hiszpanii otrzymał około 50 mln euro.

Komentarze