Fornal typuje Atletico do tytułu

fot. Nike

Diego Forlan uważa, że Atletico Madryt ma duże szanse na zdobycie w tym sezonie mistrzostwa Hiszpanii. 40-latek w latach 2007-2011 występował w barwach hiszpańskiego klubu.

Czytaj dalej…

Atletico bardzo dobrze rozpoczęło sezon, odnosząc komplet zwycięstw w trzech pierwszych spotkaniach. Już teraz drużyna Diego Simeone ma pięć punktów przewagi nad broniącą tytułu Barceloną oraz cztery nad Realem Madryt.

– Real Madryt i Barcelona mają świetnych zawodników, ale Atletico również – powiedział Forlan. – Pozyskali naprawdę dobrych zawodników, na pewno Joao Felixa, a Diego Costa jest naprawdę dobrym napastnikiem z dużym doświadczeniem.

– Odświeżyli swoją drużynę z wieloma wspaniałymi młodymi zawodnikami, którzy chcieli przyjść do klubu. Odmłodzili swój skład – kontynuował.

– Mieli świetne przygotowania do sezonu i teraz musimy zobaczyć, jak radzą sobie w La Liga. Zaliczyli jednak bardzo dobry start i wyglądają naprawdę imponująco – mówił Forlan.

– To zespół, który zawsze walczy i będzie walczył o mistrzowski tytuł. Drugą rzeczą jest to, że ci zawodnicy, którzy wygrali wszystko w Barcelonie i Realu Madryt również się starzeją – dodał Urugwajczyk.

Komentarze