France Football: Real zaoferuje fortunę za Mbappe

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. Grzegorz Wajda

Królewscy szykują nam prawdziwą bombę transferową – donosi France Football. Według tego periodyku sportowego Real zrobi wszystko, aby podczas najbliższego lata sprowadzić Kyliana Mbappe do Madrytu.

Czytaj dalej…

Francuski zawodnik miałby przenieść się do Hiszpanii za kwotę 280 milionów euro. Sensacyjny raport twierdzi, że wielkim entuzjastą takiego ruchu ma być sam Florentino Perez, prezes Realu, który o przygotowywanej ofercie poinformował już Zinedine’a Zidane’a.

Dziennikarze z France Football twierdzą także, że sam zawodnik może chcieć opuścić Ligue 1 i spróbować swoich sił w innej lidze. Występy w Realu byłby dla niego nie tylko okazją do zdobycia hiszpańskich trofeów, ale także mogłyby zwiększyć szansę na triumf w Lidze Mistrzów.

Warto podkreślić, że Królewscy byli łączeni z młodym zawodnikiem jeszcze podczas jego występów w AS Monaco. Wtedy ostatecznie wybrał on jednak przeprowadzę do Paryża.

Kylia Mbappe wystąpił w tym sezonie w 35 spotkaniach, w których strzelił 31 goli i zaliczył 15 asyst. Łącznie na boisku spędził 2816 minut.

Komentarze