Gavi odrzucił lukratywną ofertę

Gavi
Gavi PressFocus

Kariera pomocnika Barcelony Gaviego rozwija się błyskawicznie. Jego poczynania bacznie obserwują również inne kluby. Jak informuje Cadena SER piłkarz otrzymał nawet lukratywną ofertę z jednego z angielskich klubów, ale zdecydował się na jej odrzucenie.

  • 17-letni Gavi wywalczył sobie w tym sezonie miejsce w składzie pierwszej drużyny Barcelony
  • W środę utalentowany pomocnik zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii
  • Według hiszpańskich mediów Gavi odrzucił niedawno lukratywną ofertę ze strony jednego z angielskich klubów

Angielski klub kusił Gaviego

Gavi jeszcze niedawno był nieznanym szerszej publiczności zawodnikiem. W tym sezonie kariera 17-latka nabrała rozpędu. Pomocnik zadomowił się w pierwszej drużynie Dumy Katalonii. Ma za sobą również debiut w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii.

Piłkarzowi od dłuższego czasu bacznie przyglądają się również inne kluby. Niedawno otrzymał nawet bardzo atrakcyjną ofertę ze strony jednego z angielskich klubów. Według Cadena SER ten miał zaoferować mu wynagrodzenie w wysokości pięciu milionów euro, które miałby otrzymywać przez trzy lata jako zawodnik młodzieżowy.

Gavi nie zdecydował się jednak na jej przyjęcie, uznając, że jego przyszłość leży w Barcelonie. Jak na razie wszystko układa się po jego myśli, czego potwierdzeniem jest występ w środowym meczu 1/2 finału Ligi Narodów z Włochami.

Utalentowany pomocnik może wkrótce również spodziewać się oferty nowego kontraktu ze strony Barcelony. Według hiszpańskich mediów władze katalońskiego klubu są już w tej sprawie w kontakcie z menedżerem piłkarza Ivanem de la Peną.

Komentarze