Getafe wygrywa na San Mames

Zawodnicy Bilbao przegrali z Getafe 0:2. Goście w tym momencie są na trzecim miejscu w tabeli.

Co działo się w tym meczu? Piłkarze gości wyszli na prowadzenie w 36. minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Suarez. Warto dodać, że piłkarze gości przez decydującym strzałem rozegrali naprawdę składną akcję.

Gracze przyjezdnych podwyższyli kilka minut po zmianie stron. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Mata.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze przegrali 0:2.

W tym momencie gospodarze są na dziewiątym miejscu (31 punktów). Z kolei goście zajmują trzecią lokatę (39 oczek).

W następnej kolejce gospodarze zagrają na wyjeździe z Sociedad. Tymczasem piłkarze Getafe podejmą Valencię.

Bilbao – Getafe 0:2 (0:1)

0:1 Suarez 36′
0:2 Mata 50′ (k.)