Getafe z kompletem

Gracze Getafe wygrali u siebie z Huescą 2:1. Dla piłkarzy gospodarzy to trzeci kolejny triumf.

Jak wyglądał ten mecz? W 18. minucie na uderzenie zdecydował się Maksimović. Nie wykazał się jednak odpowiednią precyzją i bramkarz przyjezdnych nie musiał nawet interweniować.

W 27. minucie blisko był Cabrera. Uderzył jednak w środek bramki i Chichizola spokojnie poradził sobie z jego próbą.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 35. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Gallego.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania kilka minut po zmianie stron. Wówczas bramkarza przyjezdnych pokonał Mata.

W 59. minucie piłkarze Getafe mogli już prowadzić. Strzał Antunesa został jednak skutecznie obroniony przez Santamarię.

Podopieczni Bordalasa strzelili swojego drugiego gola w tej potyczce w 77. minucie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Mata, który tym razem wykorzystał rzut karny.

W 86. minucie Hugo trafił w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry w obramowanie bramki gości uderzył też Molina.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze wygrali 2:1.

Getafe – Huesca 2:1 (0:1)

0:1 Gallego 35′