Getafe znów bez przełamania

Marc Cucurella
Marc Cucurella Pressfocus

Piłkarze Osasuny i Getafe prezentowali ostatnio podobną, chociaż słabą formę. Mecz na Estadio El Sadar był zatem świetną okazją na przerwanie serii trzech spotkań bez wygranej. Tak się jednak nie stało, ponieważ końcowy wynik tej potyczki to 0:0.

Mecz do jednej bramki

W pierwszej połowie dostaliśmy dowód na to, że posiadanie piłki nie jest kluczem do wygranej. Osasuna przeważała widocznie w tym elemencie. Nie oddała jednak żadnego strzału, choćby niecelnego. Getafe próbowało pokonać bramkarza rywala trzykrotnie. Goalkeeper gospodarzy musiał interweniować jednak tylko raz. Stanął on na wysokości zadania i do przerwy nie zobaczyliśmy gola.

Senne spotkanie

Drugie 45 minut wyglądało podobnie jak pierwsze. Tym razem to Osasuna potrafiła wykreować okazje strzeleckie. Tylko i aż cztery uderzenia to jednak wszystko, co mieli do zaoferowania zawodnicy z Pampeluny. Gospodarze mieli ogromny problem ze skutecznością strzałów. To samo można napisać o Getafe, Finalnie to słabe starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.