Girona z trzema oczkami

Gracze Leganes przegrali u siebie z Gironą 0:2. Dla piłkarzy gości obie bramki zdobył Portu.

Jak wyglądał ten mecz?  Do przerwy podopieczni Sacristana prowadzili już dwoma trafieniami. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Portu, który precyzyjnym uderzeniem pokonał golkipera przeciwników.

Ten sam zawodnik podwyższył kilka minut potem. Wówczas wykorzystał dokładne zagranie od Fernandeza i nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

W 40. minucie mogło być już 3:0 dla przyjezdnych. Juanpe uderzył jednak tylko w poprzeczkę i gospodarzom się upiekło.

W samej końcówce upiekło się zaś gościom. Leganes zdobyło gola, ale trafienie po wideoweryfikacji nie zostało jednak finalnie uznane.

W 68. minucie na uderzenie zdecydował się Carrillo. Bramkarz gości był jednak na posterunku i poradził sobie z tą próbą. Kilka minut potem w dobrej sytuacji znalazł się El Zhar, ale jej nie wykorzystał.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i przyjezdni triumfowali 2:0.

Leganes – Girona 0:2 (0:2)