Granada vs Osasuna. Zapowiedź, typy, kursy

La Liga
La Liga

W tej kolejce Primera Division Granada zagra z Osasuną. Kto będzie bardziej zadowolony po tej konfrontacji? Serdecznie zapraszamy do przeczytania poniższej zapowiedzi tego spotkania. Są tutaj informacje choćby o przewidywanych składach oraz o ostatnich rezultatach tych drużyn z La Ligi.

Czytaj dalej…

Granada – Osasuna, historia

W rozgrywkach 2018/19 kibice byli świadkami dwóch meczów tych klubów. W pierwszym meczu Osasuna przegrała na wyjeździe 0:2. W rewanżu było natomiast 1:0 dla klubu z Pampeluny.

Granada – Osasuna, ostatnie wyniki

Piłkarze Granady (obecnie czwarte miejsce) do tej pory zdobyli 14 punktów. Ostatnio przegrali na wyjeździe z Realem 2:4. U siebie – w tej kampanii – przegrali jeden raz. Goście mają trzy oczka mniej (jedenasta lokata). Piłkarze tego klubu ostatnio wygrali w roli gospodarza z Villarrealem 2:1. Na wyjazdach – w tej kampanii – grali cztery razy. Zdobyli w sumie pięć punktów.    

Granada – Osasuna, sytuacja kadrowa

W obu ekipach są kontuzjowani: Lozano, Vico, Quini, Montoro (Granada) oraz U. Garcia, D. Garcia i Barja (Osasuna). Za kartki – w ekipie gospodarzy – nie zagra też Sanchez.

Granada – Osasuna, typy i przewidywania

Typujemy 1:1.

Granada – Osasuna, przewidywane składy:

Granada: Silva – Diaz, Duarte, Martinez, Neva – Herrera, Eteki, Azeez – Puertas, Soldado, Machis

Osasuna: Martinez – Vidal, Roncaglia, Hernandez, Estupinan – Torres, Merida, Sanjurjo, R. Garcia – Lopez, Avila  

Granada – Osasuna, transmisja meczu

Transmisja na CANAL + Sport 2 i nSport +. Mecz zaplanowano na piątek (start o 21:00).

Komentarze