Granada z kompletem

Gracze Celty przegrali z Granadą 0:2. Warto dodać, że piłkarze z Vigo od 29. minuty grali w dziewięciu po dwóch czerwonych kartonikach.

Co działo się w tym spotkaniu? Gospodarze w mig bardzo mocno skomplikowali sobie swoją sytuację. W jedenastej minucie czerwoną kartką został ukarany Jorge i od tego momentu zawodnicy Celty musieli sobie radzić w dziesięciu…

Jakby tego było mało, w 29. minucie z boiska wyleciał także Beltran. Stało się jasne, że Granada to spotkanie zatem wygra.

Goście wykorzystali swoją przewagę pod koniec tej części gry. W doliczonym czasie na listę strzelców wpisał się bowiem Sanchez.

W 54. minucie było już 2:0 dla przyjezdnych. Wtedy to gospodarza Celty pokonał bowiem Herrera.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście zainkasowali komplet oczek.

Celta – Granada 0:2 (0:1)

0:1 Sanchez 45+6′
0:2 Herrera 54′