Griezmann: Finał na naszym stadionie to dodatkowa motywacja

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

Antonine Griezmann, napastnik madryckiego Atletico, ostrzegł Juventus przed środowym meczem Ligi Mistrzów. Francuz zapowiedział, że jego zespół zrobi wszystko, żeby awansować do finału, gdyż jest on rozgrywany na Wanda Metropolitano, co dla hiszpańskiej drużyny jest bardzo dużą motywacją.

Czytaj dalej…

– Mamy graczy, którzy mają doświadczenie w Lidze Mistrzów, Lidze Europy czy Finałach Mistrzostw świata – powiedział Griezmann cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

– Jesteśmy zgrani i mamy swoje wzajemne zaufanie. Czujemy się silni jako zespół, a to bardzo ważne. Z pewnością będziemy bardzo trudnym przeciwnikiem dla Juventusu – dodał.

– Czy finał na Wanda Metropolitano daje nam dodatkową siłę? Oczywiście, że tak. Chcemy w nim zagrać i chcemy świętować ten dzień z naszą publicznością. Wiemy, że taki obrót sprawy byłby czymś niesamowitym dla każdego kibica- kontynuował francuski napastnik.

– Taki domowy finał byłby świętem dla wszystkich, którzy są związani z Atletico. Wiemy jednak, że do tego jeszcze daleka droga. Zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy, aby pokonać Juventus – zakończył.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zostanie rozegrane w najbliższą środę o godzinie 21:00 na Wanda Metropolitano w Madrycie. Rewanż odbędzie się zaś w Turynie 12 marca.

Komentarze