Griezmann pewny przyszłości w Barcelonie?

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

Przedstawiciele Barcelony mieli zapewnić Antoine’a Griezmanna, że jego przyszłość w klubie nie jest zagrożona. W ostatnim tygodniu doszło w tej sprawie do spotkania z reprezentantami francuskiego napastnika – informuje ESPN.

Czytaj dalej…

29-letni reprezentant Francji nie był obecny na spotkaniu, ale pojawiła się na nim jego siostra Maud, która pełni również rolę jego agenta. Obie strony rozmawiały na temat obecnej sytuacji zawodnika oraz jego przyszłości w klubie z Camp Nou.

Ławka rezerwowych Griezmanna

Reprezentant Francji ostatnich tygodni nie może bowiem zaliczyć do udanych. Piłkarz w pięciu ostatnich ligowych spotkaniach aż trzy razy zasiadał na ławce rezerwowych, wchodząc na boisko tylko na ostatnie minuty.

Efektem takich decyzji trenera Barcelony Quique Setiena był krytyka w mediach społecznościowych ze strony brata i ojca Griezmanna. Napastnik wrócił jednak do wyjściowego składu na ostatnie wygrane 4:1 spotkanie z Villarreal, w którym zdobył swojego 15. gola w tym sezonie.

Do spotkania przedstawicieli klubu i zawodnika miało dojść jeszcze przed meczem z Villarreal. Jak informuje ESPN przebiegło ono “doskonale”, a obie strony wyraziły chęć do kontynuowania współpracy. Siostra zawodnika miała zostać poinformowana, że Griezmann jest jednym z piłkarzy, których klub nie zamierza pozbywać się w najbliższym czasie.

Komentarze