Gwiazda w Realu Madryt co najmniej do 2027 roku

Vincius Junior
Vincius Junior fot.PressFocus

Real Madryt według informacji hiszpańskich mediów już latem przedłużył umowę z Vinicusem Junior. Brazylijczyk broni barw teamu z Estadio Santiago Bernabeu od lipca 2018 roku.

  • Real Madryt podobno już latem parafował nowy kontrakt z Viniciusem Juniorem
  • AS przekazał, że mistrzowie La Liga już latem zapewnili sobie nową umowę z Brazylijczykiem
  • Dotychczasowy kontrakt zawodnika ma obowiązywać do 2027 roku

Vinicus junior na dłużej w Realu

Real Madryt konsekwentnie realizuje politykę związaną z odmładzaniem kadry. W ofensywie Los Blancos mogą liczyć na doświadczonego Karima Benzemę, a ponadto na młodych Rodrygo i Vinciusa Juniora. Na temat drugiego AS przekazał nowe wieści.

Brazylijski napastnik według najnowszych informacji już latem przedłużył umowę z Realem. Vinicius Junior może być jednocześnie kolejnym po Rodrygo Goesie i Ederze Militao zawodnikiem, który zwiąże na dłużej swoją przyszłość z Królewskimi. Nowe porozumienie zawodnika ma obowiązywać do 2027 roku.

Zobacz także:

22-latek trafił do Realu latem 2019 roku z Santosiu za 45 milionów euro. Nowy kontrakt Brazylijczyka ma tym samym zostać przedłużony o trzy lata. Informacje dotyczące wynagrodzenia piłkarza nie ujrzały światła dziennego.

Vinicius Junior w tej kampanii wystąpił w 17 meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył osiem bramek, notując w nich także pięć kluczowych podań. W listopadzie i grudniu Vinicius Junior będzie z kolei decydował i sile reprezentacji Brazylii na mundialu w Katarze.

Czytaj więcej: Vinicius Junior: za pięć lat widzę się w Realu

Komentarze