Haaland za drogi dla Realu Madryt

Erling Haaland
Erling Haaland PressFocus

Hiszpański AS donosi, że Erling Haaland jest w tym momencie za drogi dla Realu Madryt. Działacze Królewskich nie zamierzają płacić Borussii Dortmund 200 milionów euro i wolą skupić się na walce o sprowadzenie Kyliana Mbappe.

  • Erling Haaland to jeden z głównych celów transferowych Realu Madryt.
  • W tym momencie piłkarz ten okazuje się jednak za drogi.
  • Bardziej prawdopodobne jest to, że Królewscy pozyskają latem Kyliana Mbappe.

Real Madryt wie już, że klub z Dortmundu nie zejdzie z ceny w sprawie swojej największej gwiazdy. Erling Haaland zdobył w czasie minionego sezonu 41 goli i Borussia chce otrzymać za niego 200 milionów euro.

Królewscy nie chcą jednak wykładać takich pieniędzy, dlatego wolą na razie skupić się na sprowadzeniu z Paris Saint-Germain Kyliana Mbappe. Temat Haalanda wróci prawdopodobnie za rok. Wówczas suma odstępnego przy jego kontrakcie ma wynosić zdaniem mediów 75 milionów euro.

Długa kolejka chętnych po Haalanda

Haalandem interesuje się nie tylko Real Madryt. Łączy się go też z takimi klubami jak Barcelona, Manchester City czy Manchester United. Wszystko wskazuje jednak na to, że sezon 2021/2022 Norweg spędzi w Dortmundzie.

Warto przypomnieć, że nowym szkoleniowcem Realu Madryt został Carlo Ancelotti. Jednym z jego celów na letnie okno transferowe jest pozyskanie nowego napastnika.

Czytaj także: Druga szansa dla Bale’a? “Ancelotti jest wielkim trenerem”

Komentarze