Hazard: Marzyłem, by zagrać w Realu Madryt

Eden Hazard
Eden Hazard fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt oficjalnie potwierdził transfer Edena Hazarda. Reprezentant Belgii za pośrednictwem strony internetowej poinformował, że transfer na Santiago Bernabeu był jego największym marzeniem.

Czytaj dalej…

Hazard oficjalnie został nowym zawodnikiem Realu Madryt. Z ekipą Królewskich podpisał pięcioletnią umowę, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2024 roku. Według doniesień hiszpańskich mediów, Real zapłacił za tego zawodnika 100 milionów euro.

– To nie jest tajemnica, że moim marzeniem było zagrać w Realu Madryt. Marzyłem o tym, odkąd byłem małym chłopcem. Przez ostatnich sześć miesięcy starałem się skupić na grze w Chelsea i nie przejmować doniesieniami mediów. Opuszczenie Londynu to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Kochałem każdą chwilę spędzoną w tym klubie i zawsze będzie on zajmował ważne miejsce w moim sercu – napisał zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reprezentant Belgii został zawodnikiem The Blues w 2012 roku. W przeszłości grał także w Lille OSC, którego jest wychowankiem.

Komentarze